Mayzus Gunsmith Company

Our goal is to offer our customers products with high value for money, and provide them with full customer service.

CONTACT INFO
  • Address: Czech Republic, Dukelská 451
    534 01 Holice
  • Phone: +420 733-373-332
  • Email: info@mayzus.cz

Welcome to Mayzus Gunsmith Company

Vážení zákazníci, prosím omluvte výpadek e-shopu a pro objednávky prosím volejte tel. 733373332. Děkujeme za pochopení

-

O naší společnosti

Mayzus Gunsmith Company s.r.o. byla založena v roce 2015 a již od počátku se zaměřujeme na výrobu loveckých a sportovních zbraní. Výrobní závod se nachází v Holicích, asi 100 kilometrů východně od hlavního města Prahy.

Naše produkty jsou k vidění  nejen na prestižní výstavě zbraní v německém Norimberku, ale samozřejmě také přímo v naší provozovně či na internetových stránkách. Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem moderních zbraní.

Jak vyrábíme

Vlastníme klasické, speciální  i CNC obráběcí stroje, které jsou dnes nutné pro výrobu zbraní a jejich součástek. Každá ze zbraní prochází rukama kvalifikovaných a zkušených puškařů, a to od samotného počátku montáže, až k závěrečným zkouškám.

Hlavní cíle našeho podnikání

Našim primárním cílem je produkovat pouze kvalitní zbraně, určené pro sportovce, profesionály, i volnočasové střelce. Specializujeme se tedy na výrobu zbraní různých ráží flobert, malorážek pro lov i sport, zbraní pro uspávání zvířat-narkotizačních projektorů  včetně projektilů k opakovanému použití. Mezi naše další priority patří:

  • Dát střelci pocit jistoty a bezpečí při střelbě
  • Poskytnout maximum střeleckého komfortu
  • Zajistit přesnost a dobrou nastavitelnost zbraní
  • Dát zbraním moderní styl
  • Podporovat mladé a amatérské sportovce, stejně jako ty profesionální

Biatlonová puška naší výroby

Ve spolupráci s biatlonovými kluby se nám podařilo vyvinout vysoce kvalitní a spolehlivou zbraň, určenou pro biatlon. Určitě jste postřehli, jaký boom nyní biatlon v ČR zažívá. V důsledku toho pak přibývá také nadšených mladých závodníků, a právě pro ně je primárně určena tato puška. Kromě juniorů ji ale používají také seniorští biatlonisté amatéři.

Naše biatlonová puška je komfortní ukázkou sportovní zbraně, se všemi kovovými doplňky a náležitostmi. Vyrábíme kompletní sortiment kování na biatlonovou pažbu, včetně nástavce pro úchop zásobníku. Nejen vyrábíme, ale také se snažíme podporovat nadějnou biatlonovou mládež.

Flobertky naší výroby

Zbraně ráže 6mm ME Flobert court a 4mm Randz Court jsou ideální, volně prodejné (od 18let) zbraně pro volný čas a zábavu pro všechny věkové kategorie střelců a střelkyň.

Malorážky naší výroby

Opakovací malorážka ráže .22LR moderní koncepce je vhodná pro lov, sport i zábavu. Je vybavena zásobníkem o kapacitě 5ti nebo 10ran.

 


Info

Commercial register: C 182248 registered in the Municipal Court in Prague IČO: 24139645 DIČ: CZ24139645 Firearms license: CG000239


Address: Czech Republic, Dukelská 451, 534 01 Holice Phone: +420 733-373-332 Email: info@mayzus.cz


Business Hours

Monday - Friday: 9:00 to 15:00 (před návštěvou nutný telefonický kontakt) Saturday: Closed Sunday: Closed

Our products

You may also be interested in

Call now at +420 733-373-332

We truly care about our users and our product.

CONTACT US NOW

Last news

WE TRULY CARE ABOUT OUR USERS AND OUR PRODUCT

Mayzus Gunsmith Company

We can't solve problems by using the same kind of thinking we used when we created them